Volná místa ještě máme! Přihlášky on-line zde:


Trenéři na ledě:


Trenéři v tělocvičně:


Trenéři kolečkového bruslení:


Vedoucí tábora

Zástupce vedoucího, zdravotník

Foto, video

Milí rodiče, milé děti,

dovolujeme si Vás pozvat na letošní Letní příměstský tábor s krasobruslením v Praze na Hvězdě.

Na ledě se na Vaše děti opět těší Nora, Honza a Adéla a letos poprvé také naše dvě nové posily Evelína a Laura , které možná již znáte již našich pravidelných sobotních lekcí krasobruslení. Na každé hodině ledu bude na děti dohlížet a pomáhat jim všech pět trenérů!

Tréninky v tělocvičně povede Katka Černá s asistencí Adélky, Evelíny a Laury a nad vším bude jako každoročně bdít vedoucí tábora a zdravotní dozor v jedné osobě, naše nejmilejší, nejskvělejší a nenahraditelná Lenka Buzková. S péčí o děti ji po celý den budou pomáhat Adélka, Evelína a Laura.

Vařit nám budou v Restauraci Kanada, obsluhovat nás budou Dáša, Jarča, Míla a Honza. Restaurace Kanada s výhledem na ledovou plochu je otevřena po celou dobu Tábora od 11 do 23hod.

V závěru každého dne, po odpolední svačince, se mohou děti pod vedením Klaudie, Jany a Karolíny zúčastnit lekcí kolečkového bruslení na bezpečném oploceném hřišti v areálu zimního stadionu (vstup ze zadní části parkoviště). Děti naučíme kolečkové brusle ovládat a pohybovat se na nich i bezpečně zastavit tak, že pak nebude problém kdykoliv vyrazit třeba na společnou rodinnou vjížďku.

Fotografie a videa z Letního tábora Vám zašleme na Váš e-mail, objednat si je můžete zde, cena 50Kč

Kapacita tábora je omezená, přihlašte své děti co nejdříve!

Těšíme se na Vás a Vaše děti
Dáša Toulová


Bankovní spojení CZK:

Název majitele účtu: Ice Skating Prague 6, Adresa: Československá obchodní banka, Dejvická 40, Praha 6
číslo účtu: 279193726/0300
IBAN: CZ92 0300 0000 0002 7919 3726


Sledujte nás na Instagramu