Mgr. Katarína Černá

Proč zrovna sport?
Nejdůležitější pro mně je předávání radosti ze cvičení ostatním.

Cvičím tyto druhy:
Aerobik, P class, Bodystyling, Pilates-Balantes, Tabata, Kruhový trénink, Fatburning, Zdravotní cvičení, Dětský aerobik, Trenér pódiových skladeb a ATS.

Kvalifikace:
ČSAE - instruktor aerobik a fitness se specializací: Muscle Conditioning, Bodyball, Dětský aerobik, rozhodčí všech typů soutěží 

Rok narození: 1968
Trénuji od roku: 2003

Cvičení mým klientům přináší:
Odreagování se od běžných starostí, nabíjení se pozitivní energií 

Moji klienti mají největší zájem: Hlavně o Pilates, Tabatu a Dětský aerobik.

Motto: "Není kam spěchat... "

Moje koníčky: jízda na kole, běh, plavání, zahradničení

Co pro mě znamená sport:
Nabíjím se při něm pozitivní energií a předávám radost z pohybu dětem.

.

Tým Katky Černé:


Anežka Černá

Anežka od deseti let závodila v amatérském aerobik team show v klubu AC Olympia, což jí vydrželo až to 23 let. Trénování se věnovala pod dohledem od cca 15 let a v 17 letech obdržela mezinárodní certifikovanou Fisaf licenci trenéra skupinových lekcí aerobiku. V průběhu let rozšířila licenci o trenéra bodystyling, dance aerobik, step aerobik a dětský aerobik. Od roku 2014 vede vlastní dětský kroužek na ZŠ Bílá, trénuje závodní týmy na ZŠ Petřiny Sever a několik let vedla i kondiční hodiny pro dospělé. Každý rok se podílí na organizaci letního a podzimního sportovního soustředění či dětských vystoupení. Pracuje s dětmi všeho věku (od 5 do 18+ let).


Anna Černá

Jsem trenérka dětského aerobiku a skupinových lekcí pro dospělé. Trenérskou kariéru jsem zahájila v roce 2010 sérií kurzů od Českého svazu aerobiku a fitness. V současné době se věnuji především trénování dětí v AC Olympia, se kterými se účastníme soutěží v pódiových skladbách. Nejvíc mě na tom baví vidět, jak děti rostou, zlepšují se a získávají lásku k pohybu jako takovému a přátele na celý život.


Štěpánka

Sportu se věnuji od mala. Můj zájem o sport začal sportovní gymnastikou, později jsem přešla k aerobiku, u kterého jsem zůstala dodnes. Na základě trenérského kurzu od FISAF.cz jsem začala trénovat aerobik v clubu AC Olympia. Později jsem se začala zajímat také o fitness, a tak vedu ještě lekce pro dospělé. S dětmi tvoříme závodní choreografie v komerčním aerobiku a následně jezdíme na soutěže.  


Sarah

Aerobiku se věnuji od první třídy a drží se mě doposud. Líbí se mi na něm spojení sportu a tance. Postupem času jsem se začala zajímat i o pomalejší formy cvičení a baví mě to kombinovat. Ráda své zkušenosti, nabyté na kurzech, předávám dál a nejvíc mě těší úsměvy spokojených dětí i dospělých.